W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

1 Buck (2017) 16+ | Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Nje ekzaminim i jetës së të ashtuquajturit “pëshpëritësi i kuajve”, Bak Branaman, i cili u shërua nga trauma e fëmijërisë, abuzimi, që të bëhej një ekspert i marrëdhënieve mes kuajve dhe njerëzve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.