W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

22 Jump Street (2014) | Aksion, Komedi, Krim | 24 tetor 2014


Rreth filmit:

Ata nuk janë më 21 vjec, por përsëri mbeten adoleshentë. Aventura e tyre e radhës do t’i cojë në një kolegj, por punët ngatërrohen aq keq se djemtë hyjnë në dilema. Nëse aventura e tyre do të shkojë mbarë atëherë mund të quhen dy burra të vërtetë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.