W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

68 Kill (2017) | Komedi, Krim, Romance | Viti: 2017


Rreth filmit:

Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk i reziston dot femrave të bukura, e gjen veten të rrethuar nga njerëz që vuajnë nga paranojat. A do të shpëtojë Çipi nga kjo situatë? Shikoni filmin për më tepër…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.