W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Alleycats (2016) | Aksion, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Kur korrieri me biçikletë, Kris është dëshmitar në një vrasje, instikti i tij i parë është të largohet. Por kur kurioziteti e rikthen në atë ngjarje, ai zhytet në botën e korrupsinit, fuqisë politike dhe garave të paligjshme të biçikletave.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.