W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Annabelle: Creation (2017) | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, Babai dhe Nëna e saj mirëpresin një murgeshë dhe disa vajza nga një jetimore e mbyllur në shtëpinë e tyre, ku ata shumë shpejt bëhen objektivi i kukullës së pushtuar nga djalli, Anabelle.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.