W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Një rreshter i shtabit detar i cili sapo kishte pranuar dorëheqjen e tij shkon përsëri në krye të detyrës me qëllim që ta ndihmojë togerin e dytë dhe togën e tij, ku ata luftojnë për ta rikthyer qytetin e Los Anxhelosit nga pushtuesit e huaj, “Alienet”.

Trailer: Youtube

Shikoje nga: SockShare | PutLocker | NovaMov | NosVideo

Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | Uploadic

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.