W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Bitcoin: The End of Money as We Know It | 2015 | dokumentar | 6 gusht 2015


Rreth filmit:

Dokumentari i cili e gjurmon historinë e parave që nga shoqëritë antike të shkëmbimeve të sendeve deri në lëvizjet e mëdha të tregjeve financiare, i
vë në pah praktikat e bankave qendrore dhe njerëzit që fshihen pas krizave financiare që e gjunjëzuan botën.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.