W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Black Swan (2010) +18 | Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një kërcimtare këmbëngulëse fiton një rol kryesor në prodhimin e Tçaikovskit, “Liqeni i Mjellmave”, por do të jetë aq perfekte saqë ngatërron realitetin me imagjinatën…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.