W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Blind (2014) +18 | Drame, Erotik | Viti: 2014


Rreth filmit:

Imagjinata e një gruaje merr përmasa të mëdha pasi ajo humb shikimin.Ingrid fillon të ndiejë praninë e burrit të saj në banesë, kur ai supozohet të jetë në punë. Në të njëjtën kohë, fqinji i saj i vetmuar, i lodhur nga pornografia më ekstreme, e kalon vëmendjen tek një grua në rrugë. Ingrid di për këtë por problemet e saj të vërteta qëndrojnë brenda, jo përtej mureve të apartamentit të saj, dhe frika e saj më e thellë dhe fantazitë e shtypura së shpejti marrin përsipër.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.