W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Blind (2017) | Drame, Romance | Viti: 2017


Rreth filmit:

Një novelist i cili u verbua në një aksident me makinë ku vdiq gruaja e tij, rizbuloi pasionin e tij si për jetën ashtu edhe për të shkruar në momentin kur ai bëhet pjesë e një dashurie me gruan e neglizhuar të një biznesemeni.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.