W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Blue Valentine | Dramë, Romancë | Viti: 2010


Rreth filmit:

Në qendër të filmit është një çift bashkëkohor i martuar, ngjarjet e jetës së të cilëve paraqiten nëpër periudha të ndërthurura me kalimin e viteve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...