W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Bhoominathan ose Bhoomi na prezantohet si një njeri që hyn në shumë telashe dhe sherre vendase. Të shqetësuar për të ardhmen e tij, familja e tij e dërgon tek Muthuramalingam (Raj Kiran), një personalitet shumë i respektuar në vendin e tij, për ta vënë në rrugë të drejtë Bhoomin. Por gjërat nuk shkojnë sipas parashikimit. Kundërshtari i Muthuramalingam kërcënon të vrasë vajzën e tij Meera (Asin) si një hakmarje kundër fatit të vajzës së tij. Kështu Bhoomit i është besuar detyra e truprojës së Meeras në kolegj. Meera shkon në kolegj me mikun e Mhausë, por është e irrituar nga prania e Bhoomi kudo. Kështu që bën një plan …

Shikoje nga: Veevr | SockShare | PutLocker

Shkarkoje nga: JumboFiles | NosUpload | Uploadic

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.