W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Bokeh (2017) | Fantashkence | Viti: 2017


Rreth filmit:

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e dheut. Ata luftojnë të mbijetojnë dhe të kuptojnë këtë ndodhi misterioze që i solli ata të dyshojnë gjithçka dinë mbi veten dhe botën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.