W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Burning Sands (2017) | Drame | Viti: 2017


Rreth filmit:

Një grup djemsh që duan të anëtarësohen në një vëllazëri në universitet, vihen përballë nderimit të kodit të heshtjes apo të flasin për dhunën e fshehtë që ushtrohet nga vëllazëria.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.