W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Check Point (2017) | Aksion, Lufte, Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

Në një qytet të vogël, të quajtur Port, një endacak zbulon një plan terrorist kundër Amerikës. Ai mundohet t’i tregojë sherifit të qytetit, por injorohet nga të gjithë. Ai dhe disa heronj të tjerë detyrohen ta marrin situatën nën kontroll.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.