W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Christine (2016) | Biografi, Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Bazuar në histori të vërtetë. Historia e Kristinë Çubuk një gazetare që vuan nga depresioni dhe me probleme në punë ndërkohë që përpiqet të çojë karrierën përpara.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.