W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Devil’s Whisper (2017) | Drame, Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

15 vjeçari Alehandro Duran, vjen nga një familje fetare latine dhe aspiron për t’u bërë një prift katolik. Por kur Aleksi zbulon një kuti misterioze, padashur çliron një shpirt djallëzor të prirur për ta pushtuar. Ai duhet të gjejë një mënyrë për të luftuar këtë djall të lashtë që ka torturuar fëmijë që prej lindjes së njerëzimit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.