W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Në një pyll në kufirin midis Amerikës dhe Kanadasë, dy armiq të betuar duhet të punojnë bashkë për t'i shpëtuar një karteli droge të pamëshirshëm

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Putlocker

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

Vidspot

Movreel

V1 Player

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Movshare

-

Promptfile

-

Vidbull

-

-

-

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.