W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Fair Game (2010) | Biografi, Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit.Me mbulimin e saj të lulëzuar dhe njerëz të tjerë të rrezikuar, karriera e Valerie dhe jeta personale fillojnë të zbulohen.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.