W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Flatliners (2017) | Drame, Horror, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pesë studentë të mjekësisë, të obsesionuar nga ajo që qëndron përtej kufijve të jetës, fillojnë një eksperiment të guximshëm: duke ndaluar zemrat e tyre për periudha të shkurtra, secili prej tyre shkakton një përvojë afër vdekjes – duke u dhënë atyre një pamje të parë të jetës së përtejme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.