W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

God of War (2017) | Aksion, Histori | Viti: 2017


Rreth filmit:

Gjatë shekullit të 16, piratët japonezë zbarkuan në vijën bregdetare kineze. Më 1557, piratët pushtuan Cengang në Zhejiang. Pas shumë muajve me përpjekje të kota, Komandant Yu i mund nën udhëheqjen e Gjeneralit të famshëm Ki. Megjithatë, piratët ia dalin të arratisen.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.