W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Godzilla (2014)  |  Aksion, Fantashkencë, Thriller  |  05 Shtator 2014


Rreth filmit:

Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesat MUTO që krijohen nga eksperimentet arrogante shkencore, dhe të cilët na kërcënojnë ekzistencën tonë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.