W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Inside Men (2015) | Drame, Krim, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Li Kang-hi, një redaktor në një revistë të famshme, bën që Senatori Jang Pil-vu të jetë në krye të zgjedhjeve presidenciale, nëpërmjet fuqisë së shtypit. Pas kësaj fshihet një marrëveshje me sponsorin më të madh të gazetave.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.