W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Kur bota e Tony Stark shembet nga një terrorist famëkeq i quajtur Mandarin, ai fillon një rrugëtim të gjatë ndëshkimi dhe ndërtimi.

Trailer: Youtube

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 7.6/10

Shikoj: SockShare | PutLocker | Celulari / iPad (HD) | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.