W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Jack Goes Home (2016) | Drame, Horror, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pasi babai i tij ka vdekur në një aksident me makinë, Xhek kthehet në shtëpi në Kolorado për të ndihmuar mamanë e tij (e cila ishte dëmtuar në aksident) të rifitonte shëndetin. Atje, ai zbulon sekrete të groposura, që shtriheshin në historinë e familjes së tij, të prindërve, të miqve, madje edhe të identitetit të tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.