W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Killers (2014) | Aksion, Krim, Drame | 25 tetor 2014


Rreth filmit:

Një psikopat japonez ndez aksidentalisht ‘anën e errët’ vrasëse të një gazetari.
Ata fillojnë të ndajnë krimet e tyre nëpërmjet internet, por pasojat e këtyre krimeve do të jenë fatale.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • Iasyla HGs

    Shum nice Film 🙂