W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Kon-Tiki | Aventure, Histori | Viti: 2012


Rreth filmit:

Thor është një burrë me një natyrë të rrëmbyer, i gatshëm të sakrifikoje edhe martesën e tij vetëm që të realizoje ëndrrën e tij, te perballet me oqeanin paqësor i hipur mbi një varkë të thjeshtë druri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.