W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Little Big Soldier (2010) | Aksion, Aventure, Komedi | Viti: 2010


Rreth filmit:

Është një nga kohërat më të errëta në Kinë. Batalionet të Liangut dhe Ueit përplasen në një masakër që zgjat nga agimi në muzg. Vetëm dy burra mbeten gjallë, një ushtar i Liangut dhe Gjenerali armik i Ueit. Ushtari mbijeton sepse është një ekspert në të luajturin rolin e të vdekurit. Ushtari merr rob Gjeneralin e plagosur, duke shpresuar ta përdorë armikun si biletën e tij drejt lirisë. Dhe pikërisht aty fillon udhëtimi i tyre plot aksion, situatash gazmore dhe përballjesh dinjitoze nga burra të vërtetë!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.