W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Loving (2016) | Biografi, Drame, Romance | Viti: 2016


Rreth filmit:

Historia e Riçard dhe Mildred Loving, çift ndër-racor, sfida e arrstimit të të cilëve kundër martesave të përziera në Virxhinia, çoi në një betejë ligjore që do të përfundonte në Gjykatën e Lartë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.