W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Mirrors 2 (2010) | Horror, Mister | Viti: 2010


Rreth filmit:

Brenda Pasqyrave… Të Vdekurit Vazhdojnë Të Jetojnë… Në Pritje Për T’u Hakmarrë. Kur një vajzë e re vritet brutalisht përpara një pasqyre që është një portë drejt botës së të pavdekurve, shpirti i saj kalon në një tërbim vrasës. Një nga një, ajo përndjek burrat dhe gratë përgjegjës për vdekjen e saj të tmerrshme, duke marrë hakmarrje të përgjakshme me anë të sakatimit dhe masamisterit të fajtorëve. Ata s’mund të vrapojnë… s’mund të fshihen… s’mund të shihen në pasqyrë!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.