W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Mom and Dad (2017) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël, detyrohen të mbijetojnë brenda 24 orëve, gjatë së cilave, një virus i madh i shkakton prindërit të sillen në mënyrë agresive, ndaj fëmijëve te tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...