W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Operation Mekong (2016) | Aksion, Aventure | Viti: 2016


Rreth filmit:

Bazuar në ngjarjet e vërteta të njohura si Masakra e Mekongut, ku 2 anije kineze u zunë në pritë dhe vdiqën 13 peshkatarë, Kina ngriti menjëherë një grup të veçantë, për të shkatërruar organizatën Trekëndëshi i Artë që bënte ligjin në lumë dhe tek zonat përreth.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.