W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Outlander (2008) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Nga rrënojat dalin dy armiq: një ushtar nga një botë tjetër, Keinani dhe një krijesë e etur për gjak e njohur si Muruen. Njeriu dhe përbindëshi kërkojnë të dy hakmarrje për dhunën që u krye kundër tyre. Ndërkohë që Murueni shkatërron botën vikinge, duke vrarë gjithçka që i del përpara, Keinani formon një aleancë me luftëtarët primitivë por të patrembur. Duke kombinuar teknologjinë e tij të përparuar me armët e hekurta të epokës së lashtë, heroi udhëheq një përpjekje të dëshpëruar për të vrarë përbindëshin, përpara se ai të shkatërrojë gjithçka.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.