W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Paradox (2017) | Aksion | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Negociatori i policisë Li Çung Çi mëson se vajza e tij Uing Çi ka humbur teksa udhëton në Tajlandë. Ai udhëton në Tajlandë dhe bashkohet me oficerin Tsui Kit dhe Tak, të cilët luftojnë kundër mafiozit Saka që merret me trafikimin e organeve në tregun e zi…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.