W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Peelers (2016) | Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pronarja e një lokali striptistesh, gjatë natës së mbylljes, duhet të mbrojë jetën e saj, striptistet dhe lokalin nga një grup njerëzish të dhunshëm, të infektuar. E gjithë ngjarja është një ferr i vërtetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.