W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) | Aksion, Aventure, Fantazi | Viti: 2017


Rreth filmit:

Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.