W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Vlërësimi i filmit sipas IMDB: 5.7

Trailer: Youtube

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo |

Shkarkoje nga: FileCloud | Uploadic | NosUpload

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
  • engjull

    film mat mir kurre skom pa ju dua filma-24 jeni mat mir se

  • engjull

    edhe um djali i tetes tonde tonde qe jeton ne livoq Behar Ademi a munesh edhe mu
    Qeshtu me ma ba faqen edhe ky emri aty nalt une jom
    ok shume face Je Erand qeshtu qelma edhe mu ni faqe po tfermes jo ksi ok 20%ty ta jap ok