W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Rampage Capital Punishment (2014) | Aksion, Krim, Thriller | 27 tetor 2014


Rreth filmit:

Një burrë merr përsipër një stacion televiziv dhe ka një numër të pengjeve si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin në vend të parave.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.