W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Rudderless (2014) | Drama, Komedi, Muzike | 7 Shtator 2015


Rreth filmit:

Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një grup me shpresën për të gjetur një katarsis

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.