W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Ryde (2017) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Teknologjia na sjell më pranë njëri tjetrit. Apo sjell dy të panjohur më pranë njëri tjetrit? Sa shumë mund t’i besosh dikujt? Me sistemin e ri ”Rjad”, ti nuk e di se me kë do të udhëtosh. Apo nëse do ta përfundosh udhëtimin tënd.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.