W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Scooby-Doo (2017) | Animuar, Komedi, Familjar | Viti: 2017


Rreth filmit:

Kur banda e Skubit viziton fermën e kushrirës së Shegit, ata zbulojnë se qyteti po zbrazet për shkak të legjendës së Depër Xhekut famëkeq, i cili është rikthyer në formën e një fantazme. Misteri thellohet akoma më shumë kur zbulojnë se fantazma është paraardhës i Shegit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.