W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Slack Bay (2016) | Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në verën e 1910-ës, dy detektivë bëhen pjesë të një çështjeje, e cila përfshin shumë zhdukje misterioze të disa pushuesve në gjirin e Shanelit, Francë. Çështja fillon dhe ndërlikohet, me ardhjen në skenë të një lundërtari të ri dhe një fëmije nga radhët e aristokracisë. Dy të fundit krijojnë një marrëdhënie dashurie midis tyre, gjë që sfidon mentalitetin e njerëzve të kohës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...