W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Spearhead Effect (2017) | Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas vrasjes së mamasë së tij, një gazetar bëhet i famshëm për videot dhe idetë e tij që kritikonin policinë dhe gjykatat. Të nxitur nga fjalimet e tij disa njerëz formojnë një grup që ndëshkon ashpër kriminelët dhe situata fillon të dali jashtë kontrollit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...