W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

I Spit on Your Grave 2 (2013) | Horror, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kejti po përpiqet të bëhet e famshme në botën e modelingut por oferta për një set fotografik do të shndërrohet në një makth torture dhe përdhunimi. Fatmirësisht ajo do të arrijë të shpëtojë vetëm për tu rikthyer me planin e saj hakmarrës ndaj të gjithë atyre që e keqtrajtuan.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...