W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

I Spit on Your Grave (2010) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti, një grup të pagdhendurish vendas e kthejnë Xheniferin në subjektin e një makthi degradimi, përdhunimi dhe dhune. Duke e lënë për të vdekur, ajo kthehet për hakmarrje. Duke i zënë në kurth sulmuesit e saj meshkuj një nga një, ajo u bën disa tortura fizike me një mizori të tillë që tejkalojnë akoma dhe përvojën e saj të hidhur. Kur masakra mbaron, viktima është kthyer në fitues.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...