W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Splice (2009) | Fantashkence, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore në një hibrid që do mund të revolucionarizonte shkencën dhe mjekësinë. Por kur kompania farmaceutike që financon kërkimin e tyre ua ndalon, ata e fshehin eksperimentin e tyre, duke rrezikuar karrierat e tyre për të shtyrë kufijtë e shkencës dhe për t’i shërbyer kuriozitetit dhe ambicies së tyre. Rezultati është Dreni, e cila i tejkalon ëndrrat e tyre më të çmendura dhe kërcënon të bëhet makthi i tyre më i tmerrshëm.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.