W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Star Trek Into Darkness (2013) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Viti: 2013


Rreth filmit:

Një force e papërballueshme terrori do t’i lëshohet tokës, duke e lënë kështu botën në gjendje krize. Flotat dhe ekuipazhi do te shkaterrohen. Kapiteni Kirk do të përpiqet të krijoje një armë për ta luftuar gjithë këtë. Një luftë dërrmuese mes jetës dhe vdekjes, dashuria, miqësia do të vihen në pikëpyetje. Kirk do të luftoje për të vetmen familje te mbetur: ekuipazhin!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.