W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

The Day After Tomorrow | Aksion, Aventure, Fantashkence | Viti: 2004


Rreth filmit:

Xhek Hall një meteorologë gjen veten të humbur kur duhet të bëjë një udhëtim, për ta shpëtuar djalin e ti nga një stuhi e cila ka kapluar Amerikën dhe Botën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.