W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

The Man with Thousand Faces (2016) | Biografi, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Historia e një njeriu që mashtroi një komb të tërë. Një tregim mashtrimesh, që vijnë nga fakte të vërteta dhe nga një prej personazheve më intrigues të dekadës së fundit, spiunit Francisko Paesa.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.