W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Loading...

Thumper (2017) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e një vajze të re në qytet dhe marrëdhënia e saj me një nga djemtë, do iu vërë jetët në rrezik. Deri ku do arrijë lidhja e tyre?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.